Familia Semper Fidelis
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Familia Semper Fidelis

Forumul Familiei Semper Fidelis
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 !Bancuri haioase

In jos 
AutorMesaj
WestTM

WestTM


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 37
Localizare : Fetesti
Data de inscriere : 22/08/2008

!Bancuri haioase Empty
MesajSubiect: !Bancuri haioase   !Bancuri haioase I_icon_minitimeVin Aug 29, 2008 3:02 pm

Postati cele mai haioase bancuri conoscute de voi
Sus In jos
WestTM

WestTM


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 37
Localizare : Fetesti
Data de inscriere : 22/08/2008

!Bancuri haioase Empty
MesajSubiect: Re: !Bancuri haioase   !Bancuri haioase I_icon_minitimeVin Aug 29, 2008 3:05 pm

Un elev se duce la cantina si singurul loc liber este langa un profesor. Neavand ce face, se aseaza acolo. Profesorul spune: - Porcul nu-i este prieten porumbelului. Studentul raspunde: - Bine, atunci eu am zburat. Enervat la culme, la examen, profesorul ii pune studentului cele mai grele intrebari, dar acesta raspunde la toate. In cele din urma, profesorul il intreaba: - Vezi pe drum un sac de minte si unul de bani. Pe care il iei? - Pe cel cu bani. - Eu l-as lua pe cel cu minte. -Elevul: Fiecare cu ce n-are... Profesorul, furios de-a dreptul, ii scrie pe lucrare "BOU". Studentul merge la el si ii spune: - Domnule profesor, v-ati semnat, dar nu ati trecut nota!!!
Sus In jos
WestTM

WestTM


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 37
Localizare : Fetesti
Data de inscriere : 22/08/2008

!Bancuri haioase Empty
MesajSubiect: Re: !Bancuri haioase   !Bancuri haioase I_icon_minitimeVin Aug 29, 2008 3:06 pm

2 pitici se duc la "fete"...isi ia fiecare cate una se duc intr-o camera, fiind pudici sting lumina si trec la treaba. Al 2-lea pitic fiind stresat ca toata noaptea primul pitic a strigat intr-una 1..2..3..Si! ... 1...2...3... Si!", ii reproseaza ca a fost galagios:
-Din cauza ta nu am putut sa fac nimic, am fost crispat, stateam langa ea in pat, era asa frumoasa si nu am fost in stare sa am nici macar o erectie
-Bine ca tu macar ai putut sa te urci in pat
Sus In jos
WestTM

WestTM


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 37
Localizare : Fetesti
Data de inscriere : 22/08/2008

!Bancuri haioase Empty
MesajSubiect: Re: !Bancuri haioase   !Bancuri haioase I_icon_minitimeVin Aug 29, 2008 3:06 pm

Doi contabili mergand spre casa vad un rahat pe trotuar.
- Daca il mananci iti dau un milion. zice primul.
Acesta il mananca, dar mergad mai vede unul si zice:
- Daca il mananci si tu iti dau un milion. Primul contabil mananca si el. Pe drum au mancat fiecare cate zece rahati si la despartire unul zice:
- Am mancat atata rahat si suntem fiecare la banii lui. Ce folos?
Celalalt raspunde:
- Da, dar am avut rulaj de douazeci de milioane!
Sus In jos
WestTM

WestTM


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 37
Localizare : Fetesti
Data de inscriere : 22/08/2008

!Bancuri haioase Empty
MesajSubiect: cel mai amuzant dupa parerea mea   !Bancuri haioase I_icon_minitimeVin Aug 29, 2008 3:07 pm

Intr-o zi se hotaraste ion sa mearga in padure dupa lemne.
Zis si facut. Inhama calul la caruta, ia cainele si pleaca.
Ajunge in padure,i a toporul si se apuca de treaba. Incarca el caruta, pune lemne, pune, pune.
La un moment dat se intoarce calul catre el si zice:
-las-o in naibii mea Ioane, mai pui multe lemne pe caruta?!
Ion se sperie si o rupe la fuga. Cainele dupa el.
Fuge el ce fuge pana oboseste.
Se opreste si se sprijina pe un pom sa-si traga sufletul. Ajunge si cainele si zice:
-Ba Ioane, ce m-am speriat cand a vorbit calul!
Sus In jos
Continut sponsorizat





!Bancuri haioase Empty
MesajSubiect: Re: !Bancuri haioase   !Bancuri haioase I_icon_minitime

Sus In jos
 
!Bancuri haioase
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Familia Semper Fidelis :: Forumul Familiei Semper Fidelis-
Mergi direct la: